HAKKIMIZDA


Marinpano olarak yenilikçi, modern, çözümsel anlayış, takım çalışması  ve konusunda uzman kadrosu ile elektrik sektöründe ve metal yan sanayi sektöründe ilimizin ve bölgemizin kalkınmasında önemli bir role sahip olarak yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

Sektörümüzde 30 yıllık deneyim ve tercübelerimizin sonucunda 2011 yılında 750 m2 alanda  Marin Metal Çelik Elektrik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi  olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizin büyüyen ve gelişen sanayisi ile birlikte markamız Marinpano  ilimizde ve bölgemizde tercih edilmeye başlanmıştır.

Firmamız, Marinpano olarak kaliteli, hızlı  ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  2019 yılından itibaren  5000 m2 üretim alanına sahip yeni binasında üretime devam etmektedir. Yapmış olduğu üretime kaliteyi de yansıtan firmamız Uluslararası Akredite Kalite Belgelerini almış olup bu standartlarda üretim yapmaktadır. Şirketimiz Kahramanmaraş'ta bu yatırımları yaparak elektrik sektöründeki bu büyük açığı kapatmıştır. Gelişen üretim teknolojileriyle birlikte sadece elektrik sektörüne değil metal işleme sektöründe de ilimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.